21.11.2020. - održali smo našu Redovnu godišnju skupštinu Zbora voda, a kako su specifični uvjeti, Skupština je održana uz poštivanje epidemioloških mjera koje su na snazi, elektronskim putem. Svi naši članovi dobili su sve potrebite dokumente poštom tri tjedna ranije. Na dan održavanja Skupštine, veza se uspostavljala od 09,00 - 20,00 sati, a javilo se 13 od 16 naših članova. Glasovanje je bilo elektronski ili poštom, kako je kome odgovaralo. Svi dokumenti usvojeni su jednoglasno, a usvojeni su izvještaji ; predsjednika, zapovjednika voda, financijski i Suda časti. Izvršene su i promjene u Stožeru voda. Tijekom godine, iako su uvjeti bili vrlo složeni, a financijska sredstva minimalna, održali smo 4 vrlo uspješne izložbe uz prigodne datume, predstavljena je jedna knjiga heroja Domovinskog rata i pilota Danijela Borovića. Održali smo i nekoliko prigodnih predavanja uz predstavljenje 5 dokumentarnih filmova iz razdoblja Domovinskog rata. Naš tradicionalni "18. susret starodobnih vojnih vozila u R. Hrvatskoj", planiran za 30. svibnja, preplanirali smo i izveli 05. rujna 2020. g. Prikupilo se 26 vozila, 11 motocikala i 15 terenaca sa osamdesetak sudionika. Usvojili smo i Plan rada sa financijskim planom za 2021. godinu. Ukupno smo održali 35 aktivnosti, a najviše izlazaka ima Ivica Tuškan - 18, zatim Marko Radočaj - 17 i Marko Mihalić -13, a nagrađeni su knjigom. Tijekom godine održali smo 5 sastanaka Zbora voda i 3 sastanka Stožera voda. Ovu vrlo specifičnu Godišnju skupštinu održali smo vrlo neuobičajeno, a podijelili smo i zahvalnice našim donatorima, podupirateljima i suradnicima. Iskreno se nadamo kako ćemo sljedeću GD održati normalno i sa svim našim sudionicima.